Dzień dobry.

Nazywam się Karol Waszkinel. Jestem generalistą 3D z okolic Gdańska. Pierwsze przygody z 3D rozpoczęły się na studiach w 2008 roku. Ukończyłem Architekturę Wnętrz na wydziale Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Już w trakcie studiów zacząłem pracować jako projektant i architekt wnętrz. Pracowałem między innymi w Bono Design, D.O.M Industry, Qualitum-fabryka pięknych mebli, Terma. Z racji zamiłowania do grafiki 3D i ciągłej pracy na programach graficznych, wykonywania wizualizacji, postanowiłem dalej rozwijać się w tym kierunku i założyć własną działalność. I tak od 2015 roku jestem właścicielem firmy Karol Waszkinel Waszka 3D. W tym czasie współpracowałem z wieloma różnymi osobami, firmami. Niektóre realizacje można obejrzeć w zakładce “projekty”.

Sam tworzę modele, tekstury i całe sceny. Zawsze staram się zrobić coraz lepsze projekty ucząc się na błędach i doświadczeniach innych osób. Zamiłowanie do fotografii również pomaga w osiągnięciu coraz to lepszych rezultatów.

Jeżeli szukasz wizualizacji, a zależy Ci na jakości – zapraszam do kontaktu. Z chęcią podejmę się nowych zleceń i nawiąże długoterminową współpracę bądź pojedyncze zlecenia.